Kalandozások
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalandozások

Fable Fortress új fóruma dobókockával, és mindennel, ami a játékot izgalmasabbá teszi!
 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Aurelia Willin

Go down 
SzerzőÜzenet
Aurelia Willin

Aurelia Willin


nő Hozzászólások száma : 55
Age : 30
Tartózkodási hely : Nyakig trutyiban...
Életkor : 14
Olvastad a Meselovagokat? : igen
Registration date : 2008. Jan. 24.

Karakterlap
Erő:
Aurelia Willin Left_bar_bleue88/1000Aurelia Willin Empty_bar_bleue  (88/1000)
Védekezés:
Aurelia Willin Left_bar_bleue68/1000Aurelia Willin Empty_bar_bleue  (68/1000)
Szint:
Aurelia Willin Left_bar_bleue2/20Aurelia Willin Empty_bar_bleue  (2/20)

Aurelia Willin Empty
TémanyitásTárgy: Aurelia Willin   Aurelia Willin Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2008 11:42 pm

Név: Aurelia Willin
Kor: 14 év

Rövid élettörténet: A földön nőttem fel, de teljesen Mesebirodalom világában. Édesanyám meselovag volt, bár a földön élte le életének egy részét, és erre nevelt, ezen mesék világában lakozott lelkem, minden este új történetet tárt fel előttem az, akit a világon mindennél jobban szerettem. Persze, édesapám is remek ember volt, csak túl kevés időt tudott velünk tölteni… Aztán egy nap anyát visszahívták Mesebirodalomba, s én vele szöktem, vagyis tulajdonképpen nem tudott mást tenni végül, mint hogy megengedje, h elkísérjem. Egy csatában aztán meghalt. Én nem voltam ott, rám a tündér-tavi hajón vigyáztak, s csak a szörnyű hírt tudatták velem. Akkor eldöntöttem, hogy meselovag leszek, s alig egy éve már képzett voltam, Hinda kapitány felvett a csapatába. Soha olyan büszke még nem voltam, s tudom, akkor a mama is mosolygott volna, ha még élt volna. Azóta rengeteg kalandban volt részem, sajnos az idióta sötétekkel is sokszor találkoztam, de szerencsére mindig megúsztam ezeket a kis találkákat. Eddig, és azon vagyok, hogy ez mindig így legyen.

Külső tulajdonságok: Szőke hajam van, elég hosszú, bár nem szeretem annyira. Vékony vagyok, de erősebb, mint az ember gondolná, barna szemeimmel nagyon meghatóan tudok nézni, kislányos tekintetemnek a legelvetemültebb gonosztevő is bedőlne.

Belső tulajdonságok: Kissé érzékeny vagyok, és hamar felkapom a vizet, de jobb napjaimon mintha valami boldogság-felhőn át látnám a világot. Emellett amíg nem kerül sor csatára, bátor vagyok ,csak az árnyaktól rettegek, hiszen ők vették el édesanyámat. Legtöbbször inkább csendes, és visszahúzódó vagyok, bár ez társaságfüggő.

Erő: 58
Védekezés: 58
Életerő: 100
Arany: 10
Szint: 2
Vissza az elejére Go down
 
Aurelia Willin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kalandozások :: Karakterek :: Karakterlapok-
Ugrás: