Kalandozások
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalandozások

Fable Fortress új fóruma dobókockával, és mindennel, ami a játékot izgalmasabbá teszi!
 
KezdőlapPortalKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Saphira Nephilim

Go down 
SzerzőÜzenet
Saphira Nephilim




nő Hozzászólások száma : 74
Age : 28
Tartózkodási hely : Lakóhajó
Életkor : 14
Olvastad a Meselovagokat? : IGEN!
Registration date : 2008. Jan. 30.

Karakterlap
Erő:
Saphira Nephilim Left_bar_bleue67/1000Saphira Nephilim Empty_bar_bleue  (67/1000)
Védekezés:
Saphira Nephilim Left_bar_bleue67/1000Saphira Nephilim Empty_bar_bleue  (67/1000)
Szint:
Saphira Nephilim Left_bar_bleue3/20Saphira Nephilim Empty_bar_bleue  (3/20)

Saphira Nephilim Empty
TémanyitásTárgy: Saphira Nephilim   Saphira Nephilim Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2008 3:30 pm

Nevem: Saphira Nephilim

Életkorom: 14 év

Rövid élettröténetem (min. 6-8 mondat): A mesebirodalomban születtem, az anyám tünde volt, aki beleszeretett egy emberbe a külső világból. Ez a férfi lett az apám, és gyakran utaztam hozzá a gombamanók segítségével. Mégis Mesebirodalom nőtt jobban a szívemhez, és ezt szerettem mindig. A meséket mindig szívesen hallgattam, és meséltem én is a többieknek. Az édesanyám a tőrök forgatására is megtanított. Így most szeretnék minél jobb lovaggá válni Mesebirodalom védelmében!

Külső tulajdonságaim (hajam, szemem színe, alkatom, stb.): Barna hajam és zöld szemem van. A füleim enyhén hegyesek a származásom miatt, a testalkatom magas és karcsú, mint általában a tündéké, de a bőröm színe kreol, melyet apámtól örököltem.

Belső tulajdonságaim (bátorság, szerénység, mesék ismerete, stb.): Bátran kiállok az ellenséggel szemben, a meséket szeretem és nagyon sokat tudok is közülük. Mindig vidám vagyok, a legnagyobb tragédiákon sem szokásom keseregni.



Erő: 52

Védekezés: 53

Életerő: 100

Arany: 10

Szint: 1
Vissza az elejére Go down
 
Saphira Nephilim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kalandozások :: Karakterek :: Karakterlapok-
Ugrás: